Що ми пропонуємо?
Найкраща команда спеціалістів
Моніторинг результатів online
Швидке вирішення проблем
Послуги для виконання завдань
Оплата наших послуг
Хто ми?
Дзвінковий дім – входить в холдинг і надає всі мультимедійні послуги на українському ринку. З моменту свого заснування компанія працює як з найбільшими світовими корпораціями, так і з лідерами різних галузей вітчизняної економіки, некомерційними організаціями та дрібним і середнім бізнесом.

Завдяки наявності сильної команди розробників і найсучаснішою технічної бази, ми можемо запропонувати підприємствам і організаціям будь-якого розміру і форм власності сильні рішення, високотехнологічні продукти і послуги, а також наші знання, досвід і майстерність. Багаторічний досвід роботи компанії з замовниками різних рівнів - від найбільших державних компаній, таких як Державний центр зайнятості, Державна Податкова інспекція, і мережами універсальних магазинів “ Нова Лінія ”, до невеликих приватних і державних офісів, дозволив накопичити неоціненні знання в розумінні потреб, як окремих замовників, так і різних індустрій в цілому.

Все це дозволяє нам знаходити рішення проблем будь-якого рівня складності, відкриваючи дорогу нашим замовникам в якісно новий світ телекомунікаційних можливостей. Кожен день ми працюємо на благо наших замовників. Нам вдалося стати найважливішою ланкою ланцюжка взаємодії наших замовників з клієнтами. Широкий спектр наших послуг дозволяє індивідуально побудувати співпрацю з будь-якою компанією, виходячи з її потреб.

Успіх наших клієнтів - це наш успіх !!!
Новини
Торги на биржах США завершились ростом
 
Индекс Dow Jones вырос на 0,31% – до 23430,33 пункта.
 
Индекс S&P 500 увеличился на 0,13% – до 2582,14пункта.
 
Индекс электронной биржи NASDAQ прибавил 0,12% – до 6790,71 пункта.
Курс валют на 21 ноября: гривну укрепили
Национальный банк Украины установил на вторник, 21 ноября 2017 года, официальные курсы валют на уровне: – 100 долларов США – 2647,7080 гривны (-2,2007); – 100 евро – 3119,2648 гривны (-6,3025); – 10 российских рублей – 4,4669 гривны (+0,0232). Курс доллара на межбанковском валютном рынке 20 ноября по сравнению с предыдущим торговым днем укрепился до 26,44-26,46. В то же время по данным НБУ, средневзвешенный курс гривны на межбанковском валютном рынке укрепился до 26,4771 грн с 26,4991 грн. Ранее премьер-министр Владимир Гройсман заявлял, что доллар в 2018 году вряд ли подорожает до 30 гривен, поскольку цифра, заложенная в бюджет, – чисто техническая.
Россия остается основным поставщиком ядерного топлива для Украины
В этом году Украина закупила ядерного топлива на 331 миллион долларов. Об этом в понедельник, 20 ноября, сообщил Государственный комитет статистики Для украинских АЭС было закуплено топливо российского производства на $221 млн, шведского производства – на $110 млн. Таким образом, доля закупок Украиной ядерного топлива у России в денежном эквиваленте составила 66,71%, у Westinghouse (Швеция) – 33,29%. В свою очередь президент Энергоатома Юрий Недашковский подтвердил намерение компании в 2017 году купить шесть партий ядерного топлива Westinghouse. "Шесть партий мы планируем в этом году закупить. Скорее всего, часть пойдет в резерв, поскольку у нас постоянно смещаются графики ремонтов, плюс один из блоков, на который мы закупаем, становится на продление срока службы. Поэтому может получиться, что мы закупим больше, чем загрузим, но это в пределах одной партии", - сказал глава НАЭК. Как сообщал Корреспондент.netУкраина увеличивает закупки топлива у Westinghouse. Так, доля закупок Украиной ядерного топлива в январе-мае 2017 года у российской ТВЭЛ в денежном эквиваленте составила 52,86% (в 2016 году – около 70%), у шведской Westinghouse – 47,14% (в 2016 году – около 30%). В ближайшее время доля Westinghouse в Украине будет увеличена до 55%. Об этом сообщил президент Петр Порошенко во время поездки в  США. Напомним, топливо Westinghouse будут использовать еще на двух блоках ЗАЭС. Соответствующее разрешение выдала Государственная инспекция ядерного регулирования Украины.