Що ми пропонуємо?
Найкраща команда спеціалістів
Моніторинг результатів online
Швидке вирішення проблем
Послуги для виконання завдань
Оплата наших послуг
Хто ми?
Дзвінковий дім – входить в холдинг і надає всі мультимедійні послуги на українському ринку. З моменту свого заснування компанія працює як з найбільшими світовими корпораціями, так і з лідерами різних галузей вітчизняної економіки, некомерційними організаціями та дрібним і середнім бізнесом.

Завдяки наявності сильної команди розробників і найсучаснішою технічної бази, ми можемо запропонувати підприємствам і організаціям будь-якого розміру і форм власності сильні рішення, високотехнологічні продукти і послуги, а також наші знання, досвід і майстерність. Багаторічний досвід роботи компанії з замовниками різних рівнів - від найбільших державних компаній, таких як Державний центр зайнятості, Державна Податкова інспекція, і мережами універсальних магазинів “ Нова Лінія ”, до невеликих приватних і державних офісів, дозволив накопичити неоціненні знання в розумінні потреб, як окремих замовників, так і різних індустрій в цілому.

Все це дозволяє нам знаходити рішення проблем будь-якого рівня складності, відкриваючи дорогу нашим замовникам в якісно новий світ телекомунікаційних можливостей. Кожен день ми працюємо на благо наших замовників. Нам вдалося стати найважливішою ланкою ланцюжка взаємодії наших замовників з клієнтами. Широкий спектр наших послуг дозволяє індивідуально побудувати співпрацю з будь-якою компанією, виходячи з її потреб.

Успіх наших клієнтів - це наш успіх !!!
Новини
Бренд Fiorelli — переможець номінації "Ігристе вино року 2023"
Авторська технологія "споживчих уподобань" включає оцінку надійності та ринкових позицій, аналіз показників якості, популярності та репутації бренду серед споживачів. Дослідження вкотре підтвердило, Fiorelli — улюблене ігристе мільйонів українців та бренд з ідеальною репутацією, яке вже понад 8 років імпортує компанія Regno на ринок України! Відомо, що вся продукція виготовлена в Італії, на сімейній виноробні Toso S.p.A. з місцевих сортів винограду регіону П'ємонт. З дотриманням найвищих стандартів якості під контролем ЄС. Широкий  асортимент задовольнить будь-який смак, адже є сухі ігристі вина (Brut, Brut Rose, та Prosecco), солодкі вина (Moscato та Asti), ігристі напої на основі вина Fragolino (Bianco, Rosso, Dry), Pesca та готовий коктейль Spritz. Також варто наголосити, що ігристі напої створені на виноградній основі, а не з перебродженого соку яблука (сидру), як у більшості українських аналогів. А скоро бренд презентує в Україні новинку — ігристе напівсолодке вино Semi-Sweet.
"Перевагами Fiorelli серед інших брендів, також є те, що при високій якості доволі доступна ціна і його можна знайти майже у всіх  маркетах країни. Італійські винороби  постійно працюють над розширенням асортименту та слідують трендам. До слова, ми звернули увагу, що бренд випустив перше у світі безалкогольне Fragolino! Це чудова альтернатива ігристого  напою для тих  хто не вживає алкоголь", - зазначає експерт аналітичного центру "Вибір Країни". Та додає, що в рамках дослідження було проведено незалежне опитування серед українців щодо якості та смаку самого продукту, його   асортимент, а також за допомогою таємного покупця, доступність продукції у містах України та діяльність бренду у соцмережах.
 
Китай резко поднял цены на свои машины в России
 
Средняя цена нового китайского автомобиля в России достигла 3,06 млн рублей (32 000 долларов). В первые три месяца 2024 года подорожание составило 9,3% год к году, что превысило официальный уровень инфляции на 7,2%. Об этом сообщают российские СМИ в понедельник, 22 апреля.
 
Больше всего - на 53% - выросла цена на модели GAC, которые стали стоить 4,3 млн рублей. Следом идет Geely: автомобили этого производителя прибавили 20,4% и в среднем их можно купить в РФ за 3,5 млн рублей.
 
 
Машины бренда Chery подорожали на 13,3% и сейчас оцениваются в 3,2 млн рублей.
 
Не показал существенного роста только Haval, имеющий производство в Тульской области: автомобили этой марки по-прежнему обходятся примерно в 2,6 млн рублей.
 
В первом квартале количество новых китайских автомобилей на Авито Авто увеличилось на 266,6% год к году. По приросту предложений лидируют Chery (+18,5%), Geely (+15,5%) и Haval (+15,1%).
 
Несмотря на удорожание, спрос на новые автомобили китайских брендов в России в третьем квартале вырос на 158%.
 
Наибольшей популярностью у россиян пользуются марки Chery (14,7%), Haval (14,5%) и Geely (14,2%). В топ-5, охватывающий как новые, так и подержанные машины, также вошли Omoda (7,9%) и Jetour (5%).
 
В прошлом году на китайские бренды пришлась примерно половина продаж новых автомобилей в России. В декабре доля "китайцев" превысила 60% и составила более 119,45 тыс. проданных машин. В десятке популярнейших оказались восемь китайских марок.
 
В 2024 году производители из Китая намерены продать в РФ около 1,2 млн автомобилей.
 
Как сообщалось, продажи китайских автомобилей в России достигли пика. РФ стала крупнейшим экспортным рынком Китая для автомобилей.
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Нефтепереработка в России упала до минимума за 11 месяцев - СМИ
 
Показатели российской переработки нефти снизились до минимума за последние 11 месяцев. Об этом сообщает Bloomberg со ссылкой на свои источники.
 
Россия перерабатывала 5,22 миллиона баррелей сырой нефти в сутки в период 11-17 апреля. Это примерно на 10 000 баррелей в сутки, или на 0,2% ниже среднего показателя за предыдущие семь дней.
 
Российские нефтеперерабатывающие заводы в апреле перерабатывали в среднем около 5,23 миллиона баррелей в сутки, что является близким к самому низкому уровню значением с мая прошлого года.
 
СМИ напомнил, что в начале 2024 года украинские дроны ударили по ключевым российским нефтеперерабатывающим заводам, в результате чего они частично или полностью остановились.
 
За последний месяц не было дальнейших повреждений НПЗ, что дало операторам время для проведения ремонта. Тем не менее темпы восстановления замедлились из-за погодных условий - наводнения в регионе вынудили Орский НПЗ прекратить работу 7 апреля. За последний отчетный период завод не перерабатывал сырую нефть.
 
Как мы уже писали, экспорт российской нефти и нефтепродуктов в марте 2024 года вырос на 210 тыс. баррелей в сутки по сравнению с предыдущим месяцем - до 7,84 млн б/д (на 2,8%), а доходы от нефтеэкспорта упали на 20% - до $9,3 млрд.
 
Россия не может получить деньги за нефть из-за санкций - СМИ
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp